Can Kıraç

"CAN KIRAÇ" SİTESİ'ne HOŞGELDİNİZ !

Kıymetli Dostum,

Bilgisayarınızın başına geçip beni aramış olduğunuz için, sizi, dostum olarak selâmlıyorum.

İletişimin yeni ve iddialı bir aracı olan internet dünyasındaki gelişmeler beni de etkilemiş bulunuyor. Bu yüzden, bu alanda kendime küçücük bir yer açmaya giriştiğimi görerek, beni, haddimi aşmakla suçlamayın!

Amacım, benim siteme ilgi gösterecek olan dostlarımla, yazılarımı ve fotomontajlarımı paylaşmak ve sizin görüşlerinizi ve eleştirilerinizi öğrenerek kendimi yönlendirmektir.

On yılı aşan bir süredir, yazılar yazarak, konuşmacı olarak ve fotomontaj üreterek, 41 yıllık iş hayatımı yeni bir alana taşımış bulunuyorum. Böylece; hayatta önemli olan üretkenliktir inancımı sürdürmenin mutluluğunu yaşıyorum!

Batılıların kolaj olarak isimlendirdikleri fotomontaj çalışmalarım, olaylara şakayla yaklaşma olanağı verdiği için, düşüncelerimi ifade etme anlayışıma uygun düşüyor. Sizin de, fotomontajlarımı, böyle bir hoşgörüyle algılamanızı diliyorum.

Yazılarımla; anılarımı, deneyimlerimi ve fikirlerimi belirlemeye çalışıyorum. Ayrıca, çeşitli konulara eğilerek, okuyuculara değişik olaylar hakkında bilgi sunmayı arzuluyorum.

Gerek fotomontajlarımı gerekse yazılarımdan alacağınız bölümleri, kaynak belirterek kullanabilirsiniz.

"İnsanın hayatı insanın hayâlidir" sözündeki gerçeğe inanarak, size, siteme hoş geldiniz diyorum.

Can Kıraç
Ocak 2001 - Küçük Çamlıca

Tasarım ve Uygulama entegresoft